DneprLibrary

понедельник, 28 мая 2012 г.

Євро-2012 у Дніпропетровську таки відбудеться!


Євро-2012 у Дніпропетровську таки відбудеться!

Колектив Дніпропетровської центральної міської бібліотеки запрошують футбольних вболівальників та всіх бажаючих взяти участь у грі  «Євро-2012 у Дніпропетровську: Центральна бібліотека запрошує!», яка відбудеться в приміщенні бібліотеки (вул.Леніна, 23) 9 червня о 12:00.

Гра складається з трьох етапів:

I етап – квест, учасники якого отримавши дорожню карту гри і свою власну легенду вболівальника ЄВРО – 2012, мають виконати за допомогою ресурсів бібліотеки 7 завдань, іноді простих, іноді чудернацьких, розрахованих на ерудицію, інтуіцію, знання футбольної тематики тощо
II етап – 12 фіналістів квесту в електронному читальному залі та Інтернет-центрі бібліотеки зіграють між собою у відеогру FIFA.
III етап – 2 переможці другого етапу зіграють з футболістами ФК «Дніпро» на платформі Xbox 360 + Kinect.

Учасників гри чекають сюрпризи, розваги, знайомство з ресурсами та послугами головної публічної бібліотеки міста, фото- та автограф-сесії з футболістами та фангрупою ФК «Дніпро».

Щоб взяти участь у грі, учасник повинен надіслати заявку на електронну скриньку library_dp@yahoo.com з позначкою «Євро-2012 у Дніпропетровську» та надати свої дані для реєстрації:
·       Прізвіще
·       Ім’я
·       По батькові
·       Дата народження  (число/місяць/рік)
·       Ким працює (для працюючих)
·       Учбовий заклад (для учнів та студентів)
·       Факультет/курс/клас
·       Чи відвідуєте матчі ФК «Дніпро» на стадіоні та як часто?
·       Контактний телефон
·       Е-mail
            Як тільки дані Вашої реєстрації будуть опрацьовані, Вам буде надіслано на зазначений e-mail повідомлення-підтвердження. Учасниками гри стануть перші 50 зареєстрованих осіб.

Для створення рівних можливостей для учасників гри 28 травня та 4 червня о 16:00 буде проведено майстер-класи з ігор на Xbox та відеогри FIFA в приміщенні електронного читалього залу Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна, 23, 1 поверх). 
Докладну інформацію про проект можна отримати на блогах електронного читального залу: http://eurolibrary.blogspot.com, http://echzdnepr.blogspot.com та Інтернет-центру Дніпропетровської центральної міської бібліотеки: http://internet-centr.dp.ua/blog.php
Увага!  З 9 червня  у приміщенні бібліотеки буде організовано безкоштовний перегляд прямих трансляцій матчів ЄВРО- 2012. В планах бібліотеки також створення клубу шанувальників ігор на базі платформи XBOX, який буде діяти на базі електронного читального залу бібліотеки.  

1 комментарий:

  1. Будь ласка, приймайте астафету: http://drulikkk.blogspot.com/2012/05/blog-post_28.html

    ОтветитьУдалить