DneprLibrary

понедельник, 25 марта 2013 г.

Бібліотека та Ipad/Iphone?

   Розмов багато. Ідей багато. Але ми до сьогодні достовірно не знаемо, як вдало використовувати планшети та рідери у наших реаліях. Проблеми з менталітетом, проблеми з контентом, проблеми..?  Взагалі ми пішли на авантюру, та стали одним з переможців 11 раунду конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами. Суть проекту наступна -  Дніпропетровська ЦМБ з`явиться у розділі он-лайн магазину застосунків App Store, де буде запропоновано інформацію про послуги та контакти бібліотеки, а також надасть можливість власникам гаджетів відстежувати останні новинки літератури у рубриці "ТОП-10" книжок місяця, можливість демо-перегляду цих книжок, та їх безкоштовного завантаження. Та всі секрети розкривати не буду. Час покаже, наскільки такий проект може бути успішним. Доречі завантаження самого застосунку також має бути безкоштовним.

10 комментариев:

 1. Успіхів у реалізації! Просто здорово, що така ідея є, та ще й знайшла підтримку.

  ОтветитьУдалить
 2. Наталія Мірошніченко твітить: В библиотеках Австралии появились iPad http://www.macdigger.ru/iphone-ipod/v-bibliotekax-avstralii-poyavyatsya-ipad.html … в б-ках Украины 2 года как http://for.lib.kherson.ua, а я кажу - скоро укр. бібліотеки ще крутіше себе покажуть, чекайте оновлень App Store ;)

  ОтветитьУдалить
 3. Таааак!!! Гадаю, буде цікаво, та бажано щоб ще й корисно

  ОтветитьУдалить
 4. навіть просто як досвід цікаво!...

  ОтветитьУдалить
 5. Этот комментарий был удален автором.

  ОтветитьУдалить
 6. Успіхів вам, наші піонери! Експериментуйте, а ми за ними будемо уважно спостерігати :). До речі, наступним кроком напевно буде застосунок на базі Android?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Ні, Ви не зрозуміли!))) Все буде, й все одразу, для смартфонів на базі Андроїду, застосунок також буде! Ну я сподіваюся)))

   Удалить
 7. Артеме, вітаю та щіро вболіваю за успіх вашого проекту!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую за підтримку! Сподіваюся цей проект буде корисним для багатьох.

   Удалить